Dobrodošlica općinskog načelnika

Stipe Ursić

Poštovani posjetitelji, dobrodošli na  internet stranice Općine Brela! Srdačno Vas pozdravljam i sa zadovoljstvom objavljujem  web stranice na kojima ćete od sada lakše pronaći sve informacije vezane za općinu Brela, rad općinskih službi, općinskog vijeća, sve o općinskom proračunu, prostorni planu kao i ostale važne dokumente. Kroz redizajn stranice moći ćete pratiti izradu svih općinskih projekata, završenih i onih koje pripremamo za apliciranje za EU fondove, odluke općinskog načelnika te objave javnih poziva i natječaja. Ja, zamjenik kao i svi zaposlenici Općine Brela stojimo Vam raspolaganju te Vas pozivamo da ostavite komentar u knjizi komentara koja će biti naša korekcija. Općinski načelnik Stipe Ursić


«

komentara

  1. Marko
    prosinac 27th

    Odlično naćelniče triba ić ukorak s vrimenon.

  2. Tuesday
    siječanj 21st

    The truth just shines thrugoh your post

Skip to content