U breljanskoj župnoj crkvi 26. Prosinca proslavljren je blagdan Sv. Stjepana. Na svečanoj sv. Misi koju je predvodio don Vinko Sanader župnik Sv. Lovre iz Trogira sudjelovao je pater Josip Sremić i breljanski župnik don Stjepan Lončar, a gostovao je i katedralni župni zbor istoimene župe pod ravnanjem maestra Vinka Buble. Nakon Sv. Mise nastupom gostujućeg zbora Sv. Lovre održan je tradicionalni božićni koncert kojeg su vjernici u prepunoj crkvi pratili sa oduševljenjem i nagrađivali dugim aplauzima.
Na svetoj misi sudjelovao je Ante Stipčić gradonačelnik grada Trogira i Stipe Ursić načelnik Općine Brela.

One thought on “Božićni koncert na blagdan Sv. Stjepana

Comments are closed.